Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, gdzie każda jednostka ochrony zdrowia – poczynając od niewielkich działalności lekarskich, poprzez przychodnie, kończąc na jednostkach takich jak kliniki, może zaopatrzyć się w niezbędne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w codziennej pracy z osobami potrzebującymi interwencji lekarskiej.

Odbiorcą produktów sprzedawanych przez hurtownie zaopatrzenia medycznego mogą być nie tylko lekarze każdej z branż, a także pielęgniarki, psycholodzy, fizjoterapeuci, dentyści, ponad to również ratownicy medyczni. Każdego hurtownia materiałów medycznych wspomaga w pracy oferując wysokiej klasy, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i wyspecjalizowane meble medyczne.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują nie tylko produkty tematów ogólnych, ale także środki dezynfekcyjne, akcesoria stomatologiczne, jak również sprzęt rehabilitacyjny i dla ratownictwa medycznego.

Hurtownia materiałów i sprzętu medycznego wspomaga również laboratoria medyczne, mając w ofercie dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Wybrane z marek, których towary można znaleźć w ofercie to na przykład Menzel Glaser, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji proponując meble, podnośniki rehabilitacyjne, asortyment kinezyterapii oraz wózki inwalidzkie i wiele innych.

Część sklepu zajmująca się tematyką radiologii w centrum zaopatrzenia zapewnia zaopatrzenie centrów radiologicznych, odzież ochronną, materiały radiologiczne, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Polecamy
Hurtownia medyczna

Z innej strony materiały i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, obejmuje ponad 8 000 produktów dedykowanym dla dentystów, ortodontów i pomocy stomatologicznych. Wszystkie produkty importowane są od najlepszych firm, wśród nich są m.in: Lascod, Polydentia, Voco. W dostępnym asortymencie są także firmy polskie, twórcy takich marek np. Zhermapol lub Tzmo.
Oferowane towary takie jak materiały stomatologiczne takie jak amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, znieczulenia, amalgamaty jak również wszelkiego rodzaju urządzenia dentystyczne.

Zaprezentowany tutaj krótki zarys oferty hurtowni zaopatrzenia medycznego to tylko niewielka część tego, co można znaleźć zarówno w punktach stacjonarnych, jak i u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Inne wpisy:

Categories: Zdrowie

Comments are closed.

Najciekawsze wpisy:

bloczki styropianowe

Posted on gru - 11 - 2017

Komentowanie nie jest możliwe